Tvorba webových stránok

Vaša online prezentácia je kľučová

Tvorba mikrostránok, biznis webov a e-shopov, to všetko a ešte omnoho viac nájdete u nás na Šupawebe. Špecializujeme sa na tvorbu moderných a efektívnych webových stránok pre našich klientov.

 Sme váš spoľahlivý partner na ceste k online úspechu, poskytujúc profesionálne a inovatívne riešenia pre vašu digitálnu prezentáciu. Neustále sledujeme najnovšie trendy a technologické inovácie, aby sme vám priniesli moderné a funkčné riešenia, ktoré budú priťahovať návštevníkov.

Pri tvorbe webových stránok kladieme dôraz na používateľskú skúsenosť, responzívnosť a optimalizáciu pre vyhľadávače, čím zabezpečujeme, že vaša stránka je prístupná a efektívna pre rôzne typy zariadení a používateľov. S našimi kreatívnymi nápadmi a precíznym technickým know-how sme pripravení posunúť vašu online prítomnosť na novú úroveň.

Nezáleží na tom, či potrebujete mikrostránku, biznis web, e-shop platformu alebo iné komplexné webové riešenie, naša agentúra vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Sme tu pre vás od prvého konzultačného stretnutia až po nasadenie a údržbu, s cieľom zabezpečiť dlhodobý úspech vášho online projektu.

Dovoľte nám spoločne vytvoriť stránku, ktorá výrazne podporí váš biznis a zanechá nezabudnuteľný dojem na návštevníkoch. S našou agentúrou Šupaweb môžete očakávať nielen špičkový dizajn, ale aj spoľahlivého partnera.

white iMac

Ako prebieha spolupráca

Máte obavy začať spoluprácu s niekým koho nepoznáte? V tejto sekcii vám dopodrobna vysvetlíme, ako bude všetko prebiehať.

Úvodnú konzultáciu realizujeme osobne u nás v pobočke, telefonicky, alebo prostredníctvom Skypu. Na úvodnej konzultácii sa s klientom zoznámime a bližšie spoznáme. Zrealizujeme analýzu potrieb a predostrieme predbežný plán ako postupovať ďalej. Na základe tých infomácií pripravíme časový harmonogram prác a nacenenenie.

V tomto momente sa púšťame do grafického návrhu webovej stránky. Stránku dizajnujeme v modernom štýle s dôrazom na UX/UI. Vizuálom webu tlmočíme návštevníkom identitu značky.

Po schválení grafického dizajnu prechádzame na vytvorenie samotnej webovej stránky. Tu okrem iného môžu prebiehať aktivity ako nastavenie SEO, napojenie na Google Analytics, integrácia platobnej brány a iné.

Webová stránka je v tomto momente pripravená na ostré spustenie. Počas prvých dní stánku pozorne monitorujeme a hľadáme prípadné nedostatky, ktoré sa ukázali až pri ostrej prevádzke.

Webová stránke je teraz funkčná plne optimalizovaná. Klient má možnosť objednať si balíček na údržbu stránky. Toto riešenie všetkým klientom odporúčame, aby sme boli schopní zabezpečiť bezpečný a bezproblémový chod  stránky

Povedali o nás...

Ako vám vieme pomôcť

Potrebujete vytvoriť mikrostránoku, biznis web alebo e-shop? Sme tu pre vás!

Mikrostránka

Vhodná pre freelancarov, virtuálne asistentky realitných maklérov, finančných poradcov, či digitálnych marketérov.

Mikrostránka sa niekedy označuje aj ako one-page web, teda webová stránka, ktorá neobsahuje podstránky. Navigácia v hornej časti stránky vás posúva smerom nadol k vybraným častiam, namiesto toho aby vás presúvala na inú podstránku. Takéto stránky sú ako stvorené na seba-prezentáciu, preto sú mimoriadne vhodné pre freelancarov, virtuálne asistentky realitných maklérov, finančných poradcov, či digitálnych marketérov. V skratke sú vhodné pre každého komu záleží na svojej online prezentácii a budovaniu osobnej značky, ktorá je v dnešnom svete preplnenom konkurenciu absolútne nevyhnutná.

Mikrostránku vám vieme vytvoriť do 48 hodín, podľa jej komplexnosti. Odporúčame sa inšpirovať stránkami v portfóliu, ktoré vám ukážu, čo dokáže a ako by mohla vaša stránka vyzerať.

Cena: 350€

Biznis web

Ideálne riešenie pre každú firmu, ktorá potrebuje profesionálnu prezentáciu

Biznis web je ideálna voľba pre firmy, ktoré potrebujú na svoju prezentáciu viac digitálneho priestoru ako len jednu stránku. Zvyčajný rozsah biznis webov je 5-7 podstránok, avšak nedáme sa zastrašiť ani zadaním nad 10 podstránok. Firemné stránky sa určite nezaobídu bez recenzií, kde vieme integrovať, či už Facebookove alebo Google recenzie. Veľmi dobrou voľbou je aj zvolenie si blogovej sekcie, ktorá nesmiernym spôsobom napomáha posilneniu vyhľadateľnosti stránky vo vyhľadávačoch.

Biznis web vám vieme vytvoriť do 7 dní, podľa jej komplexnosti. Odporúčame sa inšpirovať stránkami v portfóliu, ktoré vám ukážu, čo dokáže a ako by mohla vaša stránka vyzerať.

Cena: 750€

E-shop

Predávate svoje produkty, alebo servisy online potom sa bez e-shopoveho riešenia nezaobídete.

Ak patríte medzi biznisy, ktoré by radi začali predávať svoje produkty, alebo servisy online potom sa bez e-shopoveho riešenia nezaobídete. Vytvárame e-shopy všetkých veľkostí od mikro e-shopov s 3 produktami až po mega e-shopy so stovkami produktov. Hravo vám implementujeme platobnú bránu, fakturačné systémy, napojíme služby na odosielanie produktov ako napr. Packeta. Pomôžeme s prípravou zľavových kupónov a následne podporíme predaje prostredníctvom e-mailového klienta, ktorý umožní zasielať newsletter kampane vašim klientom.

E-shop vám vieme vytvoriť do 7 dní, podľa jej komplexnosti. Odporúčame sa inšpirovať stránkami v portfóliu, ktoré vám ukážu, čo dokáže a ako by mohla vaša stránka vyzerať.

Cena: od 1200€

Výhodné balíčky služieb

Vyberte si balíček, ktorý je pre vás najvýhodnejší.

Mikrostránka

Jednostrankový web
450
350
 • Jednostránkový web
 • Moderný responzívny dizajn
 • Optimalizácia pre mobily a tablety
 • Interaktívna Google mapa
 • Základné funkcie
 • Základné SEO
 • Ochrana proti spamu
 • Kontaktný formulár

Biznis web

Firemná prezentácia
899
750
 • všetko z mikrostránky +
 • Kompletný vizuál webu
 • Web do 10 podstránok
 • Blogová sekcia
 • Pokročilé funkcie
 • Integrácia Google recenzií
 • Integrácia Facebook recenzií

E-shop

Všetky veľkosti
1750
1200
 • Vytvorenie celkového vizuálu
 • Integrácia platobnej brány
 • Produkty podľa dohody
 • Možnosť zľavových kupónov
 • Implementácia e-mail klienta
 • Doprava a sklad
 • Vyskakovanie okno s akciou

Vyplňte prosím tento krátky formulár
Budeme vás kontaktovať do 24 hodín