Grafické práce

Váš vizuál vás musí odlíšiť

Tvorba identity značky, loga a kreatív rôzneho druhu to všetko a ešte omnoho viac nájdete u nás na Šupawebe. Špecializujeme sa na tvorbu moderných lôg a prípravy komplexnej identity značky, aby sme našim klientom umožnili vyniknúť a jednoznačne sa odlíšiť v mori konkurencie.

V centre našej ponuky sú originálne grafické dizajny od pútavých vizitiek až po jedinečné pečiatky, ktoré zanechávajú trvalý dojem. Náš tím skúsených dizajnérov sa zaväzuje vniesť kreativitu do každého projektu, tak aby váš vizuál jasne odzrkadľoval podstatu vášho brandu.

Jednou z našich špecialít je tvorba loga, ktoré predstavuje kľúčový prvok pri budovaní identity. Logo nie je len vizuálny symbol, je to značka, ktorá zosumarizuje vaše hodnoty, etiku a ambície. Naši skúsení dizajnéri úzko spolupracujú s vami, aby presne porozumeli potrebám vášho podnikania. Výsledkom je logo, ktoré nie len rezonuje s cieľovým publikom, ale tiež vám umožní vyniknúť v silne konkurenčnom prostredí. Veríme, že dobre navrhnuté logo je základom pre rozpoznateľnosť brandu, buduje silné puto medzi vašim podnikaním a klientelou.

Logom to samozrejme nekončí a je skôr pravidlom, že sa naši klienti po konzultácii s nami rozhodnú pre vytvorenie komplexnej identity značky. Identita značky nie je len o precízne navrhnutom logu, ale zahŕňa aj doplňujúce prvky ako farebné schémy, typografia a vizuálne štýly. S týmto sjednotením komponentov zabezpečujeme, že váš brand komunikuje konzistentnú a silnú správu na rôznych platformách. Investovať do identity vašej značky znamená nielen získať súbor vizuálov, ide v prvom rade o získanie strategického nástroja, ktorý váš brand postaví na cestu úspechu, vytvárajúc nezabudnuteľný dojem na vašu cieľovú skupinu a podporujúc dlhodobú vernosť brandu.

Dovoľte nám spoločne vytvoriť dizajn, ktorý výrazne podporí váš biznis a zanechá nezabudnuteľný dojem na návštevníkoch. S našou agentúrou Šupaweb môžete očakávať nielen špičkový dizajn, ale aj spoľahlivého partnera.

graficke prace supaweb

Ako prebieha spolupráca

Máte obavy začať spoluprácu s niekým koho nepoznáte? V tejto sekcii vám dopodrobna vysvetlíme, ako bude všetko prebiehať.

Úvodnú konzultáciu realizujeme osobne u nás v pobočke, telefonicky, alebo prostredníctvom Skypu. Na úvodnej konzultácii sa s klientom zoznámime a bližšie spoznáme. Zrealizujeme analýzu potrieb a predostrieme predbežný plán ako postupovať ďalej. Na základe tých infomácií pripravíme časový harmonogram prác a nacenenenie.

V tomto momente sa púšťame do grafického návrhu loga. Pripravujeme 3 rôzne logá.

Na druhom stretnutí klientovi odprezentujeme logá, ich celkový feeling a posolstvo. Klien si vyberá jedno logo, ktoré ho oslovilo najviac.

Zvolené logo sa doladzuje na základne vstupov a pripomienok. Pripravujú sa jeho farebné varianty, zvyčajne svetlá s tmavá varianta. Všetko ale závisí od konkrétnej požiadavky klienta.

Klient obdrží logá v rôznych formátoch, najžiadanejšie sú PNG, JPG a SVG.

grafika

Povedali o nás...

Ako vám vieme pomôcť

Potrebujete pomôcť s grafickými prácami, vytvoriť logo, alebo identitu značky? Sme tu pre vás!

Grafické práce

Služba vhodná pre kohokoľvek, kto potrebuje pripraviť grafiku na profesionálnej úrovni.

V oblasti grafických prác vám vieme pomôcť s čímkoľvek. Primárne sa však zameriavame na tvorbu vizitiek, propagačných materiálov, rôznych pozvánok a podobne. Máme bohaté skúsenosti s navrhovaním vizitiek pre freelancerov, ktorí chcú skutočne vyniknúť a odlíšiť sa od davu. Pripravovali sme pozvánky na svadby a menovky pre zasadací poriadok, či štítky na krabičky pre výslužku. Radi sa venujeme aj grafike bilboardov, alebo iným reklamných grafikám. S obľubou vytvárame pre klientov graficky pútavé mock-upy, ktoré pomáhajú predávať ich produkty.

Čas potrebný na vypracovanie grafiky závisí od jej komplexnosti a náročnosti. Priemerný čas sú 3 dni.

Cena: 120€

Tvorba loga

Služba v hodná pre firmy a freelancerov, ktorí sa chcú prezentovať logom, ktoré ich reprezentuje na úrovni.

Tvorba loga je jednou z našich najvyhľadávanejších služieb. Často sa stáva, že klienti chcú len logo, ale spolupráca ich natoľko osloví, že potom pokračujeme ďalej smerom k tvorbe identity značky. Vytvárame logá pre novo vzniknuté firmy, ale vieme pomôcť aj s prekreslením už existujúceho loga. Toto je častý problém našich klientov, ktorí v predchádzajúcich spoluprácach dostali logo v nevhodnom formáte nedostatočnej kvality.

Čas potrebný na pripravenie loga závisí od jeho komplexnosti a náročnosti. Priemerný čas sú 3 dni.

Cena: 150€

Identita značky

Ak práve ako firma začínate, alebo plánujete redizajn identita značky je služba práve pre vás.

Pri vytváraní identity značky kladieme dôraz na to, aby maximálne odzrkadľovala poslanie a hodnoty klienta. Naši klienti od nás dostanú manuál k použitiu značkovej identity, ktorý obsahuje farebnú paletu, typografiu, základné elementy značky, odporučenú ikonografiu a mood board.

Čas potrebný na vytvorenie identity značky závisí od jeho komplexnosti a náročnosti. Priemerný čas je 7 dní.

Cena: 350€

Výhodné balíčky služieb

Grafické práce

Rôznorodé projekty
120
  • Vizitky
  • Plagáty na podujatia
  • Propagačné materiály

Tvorba loga

Základ online prezentácie
150
  • Až 3 rôzne návrhy loga
  • Finálne logo
  • Farebné variácie
  • Dodanie vo viacerých formátoch

Identita značky

Musíte sa odlíšť
350
  • Logo
  • Farebná paleta & fonty
  • Vytvorenie manuálu k identite

Vyplňte prosím tento krátky formulár
Budeme vás kontaktovať do 24 hodín